-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-009540-a
Торги не відбулися
188 078.59
UAH без ПДВ
Номер:
472c499c6dbf40b1aaf1840213e7dc73
Внутрішній номер закупівлі:
30147232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-009540-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
188 078.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 15:17 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 15:17 - 28.08.2026 10:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:58
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴31 406.93 Лот 1: Стільці, крісла, дивани для Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
- Лот №2 ₴148 576.26 Лот 2: Стільці, крісла, дивани для мистецьких шкіл Солом’янського району м. Києва
- Лот №3 ₴8 095.40 Лот 3: Крісла для КЗ «Будинок культури Жуляни»