-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкції та їх частини (частини до стільців та крісел) 44210000-5 за ДК 021:2015 Єдиног...×-
конструкції та їх частини (частини до стільців та крісел) 44210000-5 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-29-003522-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938728
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 43611844ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
частини до стільців і крісел (сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) за ДК 0...×-
частини до стільців і крісел (сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-29-002650-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937872
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 43611844ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла для актової зали- ID: UA-2026-06-30-007737-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29690907
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Театральні крісла- ID: UA-2026-06-30-002037-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685223
Відділ освіти,культури, сімї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 44128467ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крісла театральні (секційні)- ID: UA-2026-06-26-004792-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29662395
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42086703ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Секція для сидіннь для актової зали- ID: UA-2026-06-22-012141-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613752
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області ЄДРПОУ: 40108913ДК 021:2015: 39111000-3 СидінняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крісла театральні (секційні)- ID: UA-2026-06-01-008424-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29396778
Теофіпольська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04405774ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дивани- ID: UA-2026-05-01-010661-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29095162
Вінницький національний аграрний університет ЄДРПОУ: 00497236ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло для актового залу 3-місне- ID: UA-2026-04-14-004628-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28907281
Відділ освіти Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 43954548ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015- 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015- 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (дивани офісні універсальні, зі шкірозамінника, 1200х750мм, деталізований код-39113200-9 - Дивани-канапе, дивани офісні універсальні, зі шкірозамінника, 1500х600-650х750-800мм, деталізований код-39113200-9 - Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-04-09-002857-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28873519
Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 41066555ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лавка трисекційна з нержавіючим сидінням для очікування- ID: UA-2026-04-07-012313-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28852912
Бучацька міська рада ЄДРПОУ: 04058479ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло для актового залу 3-місне- ID: UA-2026-04-03-008475-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28820436
Відділ освіти Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 43954548ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015- 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015- 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (крісла театральні (секційні), деталізований код-39111200-5 - Театральні крісла)
- ID: UA-2026-03-30-007945-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28766607
Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Шегинівської сільської ради Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 41066555ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сидіння для актової зали- ID: UA-2026-03-19-002066-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28655390
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області ЄДРПОУ: 40108913ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці- ID: UA-2026-03-11-013306-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28575247
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -