-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісла для актової зали
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-007737-a
Завершена
1 023 876.00
UAH з ПДВ
Номер:
11aa81dfe2fb4ecda26b53bbd308bffa
Внутрішній номер закупівлі:
29690907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-007737-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41942148
-
Адреса:
45061, Україна, Волинська область, Ковельський район, село Колодяжне, вулиця Лесі Українки, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фень-Труш Юлія Миколаївна 380508823688 kolodiazhne_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 023 876.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:23 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:23 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:19
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 15.07.2026 16:07
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 023 876.00 Крісла для актової зали