• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Секція для сидіннь для актової зали

Завершена

149 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 15f18287426047e3b8d1b123e497914e
Внутрішній номер закупівлі: 29613752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-012141-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
Контактна особа: Галина Плєсцова +380312695372 gunp_zak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39111000-3 СидінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 149 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 16:37 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 16:37 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 15:18
Період кваліфікації: 30.06.2026 00:00 - 02.07.2026 10:23
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴149 400.00 Секція для сидіннь для актової зали