-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Театральні крісла
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002037-a
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
819b12c8ed7b4b6bb83dcafab5b7578c
Внутрішній номер закупівлі:
29685223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002037-a
Замовник:
Відділ освіти,культури, сімї, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128467
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, Ташань, вул.Центральна, б-7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ольга Олександрівна +380984989888 tashan.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:19 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:19 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 11:20
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 10.07.2026 13:50
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 000.00 Театральні крісла