-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Театральні крісла
Оголошено тендер
370 000.00
UAH
Номер:
229b440827ac4bd29d7e20b729fc83fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-002057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,культури, сімї, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128467
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, Ташань, вул.Центральна, б-7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,культури, сімї, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128467
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, Ташань, вул.Центральна, б-7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Театральні крісла
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2026 09:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Театральні крісла
Кількість
152 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТашанська
Сума370 000.00 UAH