-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла офісні та стільці згідно код ДК 021:2015 – 39110000-6 «Сидіння, стільці та супутні...×-
Крісла офісні та стільці згідно код ДК 021:2015 – 39110000-6 «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
- ID: UA-2026-09-03-001285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274735
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці на рамі,згідно коду ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і...×-
Стільці на рамі,згідно коду ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2025-10-07-002539-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26660941
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і час...×-
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2025-08-27-001514-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26251628
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці та крісла для навчальних кабінетів пілотних класів в гімназії № 10 для реалізації...×-
Стільці та крісла для навчальних кабінетів пілотних класів в гімназії № 10 для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2025 році (згідно код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2025-07-14-005421-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25870309
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Меблі для створення осередку з вивчення предмету «Захист України» (ДК 021:2015: 39110000-6...×-
Меблі для створення осередку з вивчення предмету «Захист України» (ДК 021:2015: 39110000-6 «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»)
- ID: UA-2024-10-28-002246-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23038397
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець офісний (Ліцей)- ID: UA-2024-08-20-009454-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22362416
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці- ID: UA-2023-11-09-009545-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19575709
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці- ID: UA-2023-11-09-006971-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19573173
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні виро...×-
Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2023-08-16-009481-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18694059
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні виро...×-
Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2023-08-16-008436-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18692996
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і час...×-
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2023-06-01-011506-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17965818
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло поворотне (згідно ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і...×-
Крісло поворотне (згідно ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2021-12-17-000292-a
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13215486
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло поворотне (згідно ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і...×-
Крісло поворотне (згідно ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2021-11-30-006807-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12777989
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і ча...×-
Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них).
- ID: UA-2021-03-19-002053-b
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9137386
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2021-02-10-003044-c
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8551996
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -