• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Завершена

650 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Номер: 7c7a9d32aa2947a68c8fa0262beee3d1
Внутрішній номер закупівлі: 26251628
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-001514-a   
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Контактна особа: Гакал Валентина Володимирівна +380678404547 tenderosvitanizhyn@ukr.net https://uo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.08.2025 09:55 - 02.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2025 09:55 - 05.09.2025 10:00
Аукціон: з 08.09.2025 12:28
Період кваліфікації: 05.09.2025 10:00 - 11.09.2025 10:59
Період завантаження договору: 17.09.2025 00:00 - 27.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴650 000.00 Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)