• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 73fc3cb66e724bdc809d19ebcd20b37a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-27-000814-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.08.2025 09:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума650 000.00 UAH