• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Завершена

650 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер: c9570b1855594e4884537ad7e7a6f641
Внутрішній номер закупівлі: 17965818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-01-011506-a   
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Контактна особа: Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.06.2023 15:56 - 06.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2023 15:56 - 09.06.2023 12:00
Період кваліфікації: 09.06.2023 12:00 - 13.06.2023 09:24
Період завантаження договору: 19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴650 000.00 Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)