• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 9bf74bca046645728e6be9b6a9684303
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-01-003618-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крісла для актової зали (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.06.2023 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума650 000.00 UAH