-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-009481-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
f842f8a8d57a41a1a800a479195bbcd8
Внутрішній номер закупівлі:
18694059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-16-009481-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2023 15:47 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2023 15:47 - 24.08.2023 12:00
Період кваліфікації:
24.08.2023 12:04 - 24.08.2023 15:51
Період завантаження договору:
30.08.2023 00:00 - 09.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)