• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)

Оголошено тендер

550 000.00 UAH
Номер: 21b7c7a47eed4a8d9a85f5d12684679b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-16-003487-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Замовник: Управління освіти Ніжинської міської ради
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крісла для актової зали ЗОШ №15 (згідно код ДК 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.08.2023 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума550 000.00 UAH