-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-12-30-010190-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13524746
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-12-13-010503-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13075768
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-11-25-012537-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12704122
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами (гуртожитки)- ID: UA-2021-07-28-002938-b
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10884857
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот № 1 Послуги з вивезення твердих побутових відходів, Лот № 2 Послуги з розміщення/захо...×-
Лот № 1 Послуги з вивезення твердих побутових відходів, Лот № 2 Послуги з розміщення/захоронення твердих побутових відходів
- ID: UA-2021-05-21-006821-b
- Дата створення : 21.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9986962
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2...×-
ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами)
- ID: UA-2021-02-23-003852-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8753201
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-02-11-003934-c
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8576926
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-02-11-003454-c
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8575953
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-01-22-012537-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8232663
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2020-12-30-004483-c
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8076714
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2020-12-14-006283-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7725076
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2020-11-27-006832-b
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7430267
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2...×-
ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами)
- ID: UA-2020-08-26-005761-a
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6053303
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2020-07-23-003448-b
- Дата створення : 23.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5686819
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги зі збирання, вивезення (в т.ч. захоронення) твердих побутових відходів- ID: UA-2020-07-08-002540-c
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5513974
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -