-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-010503-c
Торги не відбулися
244 269.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 466.77 UAH
мін. крок: 0.2% або 466.77 UAH
Номер:
1228b4a648064330a583b66b55edaa72
Внутрішній номер закупівлі:
13075768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-010503-c
Замовник:
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493698
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталья Марченко +380619448985 b.plan@tsatu.edu.ua http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
244 269.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2021 13:52 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 13:52 - 29.12.2021 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴150 914.47 Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами до Гуртожитків
- Лот №2 ₴93 354.62 Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами до Учбових корпусів