-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами)
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-005761-a
Завершена
80 575.99
UAH з ПДВ
Номер:
f3cda0330c554a90841bd4fcf159a8f1
Внутрішній номер закупівлі:
6053303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-26-005761-a
Замовник:
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493698
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталья Марченко +380619448985 b.plan@tsatu.edu.ua http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (із змінами) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації:
Таврійським державним агротехнологічним університету імені Дмитра Моторного 06.07.2020 була оголошена закупівля UA-2020-07-06-006844-a, ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами) яка не відбулась через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. 23.07.2020 була повторно оголошена UA-2020-07-23-003448-b ДК 021:2015 - 90510000-5: - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами) яка теж не відбулась через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізнялися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації попередньої закупівлі
Очікувана вартість:
80 575.99 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴53 550.84 Лот № 1 Гуртожитки
- Лот №2 ₴27 025.15 лот № 2 Учбові корпуси