• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами

Завершена

244 269.09 UAH з ПДВ
Номер: ae927c05dfcf49909d7fe0f62887f555
Внутрішній номер закупівлі: 13524746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-30-010190-c   
Замовник: ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
Контактна особа: Наталья Марченко +380619448985 b.plan@tsatu.edu.ua http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (із змінами) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації: Таврійським державним агротехнологічним університету імені Дмитра Моторного 25.11.2021 була оголошена закупівля UA-2021-11-25-012537-a, Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами, ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям, яка не відбулась через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. 13.12.2021 була повторно оголошена UA-2021-12-13-010503-c, Лот № 1, лот № 2 - Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами, ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям, яка теж не відбулась через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 244 269.09 UAH з ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴150 914.47 Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами до Гуртожитків
  • Лот №2 ₴93 354.62 Комунальні послуги з поводження з побутовими відходами до Учбових корпусів