-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня 17-альфа-прогестерону; послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня фолієвої кислоти)
- ID: UA-2026-07-29-004873-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940100
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
- ID: UA-2026-07-29-004182-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29939378
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
- ID: UA-2026-07-10-007282-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29786026
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня 17-альфа-прогестерону; послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня фолієвої кислоти).
- ID: UA-2026-07-10-006580-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785338
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня 17-альфа-прогестерону та фолієвої кислоти»).
- ID: UA-2026-06-26-003431-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29661048
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання).
- ID: UA-2026-06-24-005513-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635460
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні ((Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на гострі інфекційні захворювання)).
- ID: UA-2026-02-24-010886-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28412074
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні ((Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на гострі інфекційні захворювання)).
- ID: UA-2026-02-11-003130-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28261691
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні ((Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на гострі інфекційні захворювання)).
- ID: UA-2026-01-14-000232-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27898978
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на Каріотипування).
- ID: UA-2026-01-06-004531-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27844865
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я р...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на Квантифероновий тест на туберкульоз; Імунограма; Пряма проба Кумбса; Літій в крові)).
- ID: UA-2025-12-26-001027-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773167
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я р...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення Еферентного очищення крові методом плазмаферезу)).
- ID: UA-2025-12-10-011416-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27489536
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я р...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні ((Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на гострі інфекційні захворювання)).
- ID: UA-2025-12-02-015135-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27360839
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різн...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на метаболічні порушення).
- ID: UA-2025-12-02-011595-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27357301
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я р...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на Сифіліс)).
- ID: UA-2025-12-02-009414-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27355156
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -