• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою

Торги не відбулися

8 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3752a53ce1e04ce2a3e5b7bcb21fbf0b
Внутрішній номер закупівлі: 29786026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-007282-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Людмила Наконечна +380432551100 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 14:33 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 14:33 - 18.07.2026 10:00
Аукціон: з 20.07.2026 13:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 000.00 Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)