• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)

Оголошено тендер

9 600.00 UAH
Номер: 7885fceac6a94fa3a2b7945a0d34c2e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-008380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 9 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.07.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
Код ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Кількість 20 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 600.00 UAH