-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з лабораторного дослідження крові на визначення рівня 17-альфа-прогестерону та фолієвої кислоти»).
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003431-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою
Торги не відбулися
7 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
537d8564fcb6462e8d120d052ea3c389
Внутрішній номер закупівлі:
29661048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003431-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Наконечна +380432551100 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:07 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:07 - 04.07.2026 10:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 400.00 Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою