-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-004182-a
Завершена
8 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8991399fac65432fbcef7f3ecdfe1455
Внутрішній номер закупівлі:
29939378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-004182-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Наконечна +380432551100 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАКРО-ФАГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45044273
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Литвиненко-Вольгемут Марії будинок 40
Ціна пропозиції
8 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2026 11:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
90e33c82460149ffb6dc37466e195d7d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-29-004182-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАКРО-ФАГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45044273
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Литвиненко-Вольгемут Марії будинок 40
Номер договору:
335
Сума договору:
8 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.07.2026 16:00
Статус:
Підписаний