-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-07-30-011149-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957934
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-07-30-010917-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957710
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-06-26-011875-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669452
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-06-26-011850-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669427
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-06-26-011827-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29669404
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-06-09-014764-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29487236
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-06-08-007244-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29465870
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-05-28-013036-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29376523
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-05-27-014461-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29363286
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-05-26-015064-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29348460
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-04-08-014483-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28869971
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
- ID: UA-2026-04-07-014375-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854976
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-03-25-015274-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28730483
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комуналь...×-
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності
- ID: UA-2026-03-16-014805-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28621631
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-03-16-014572-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28621402
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -