-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-014764-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9832c58752d34689b9220dc495001dd1
Внутрішній номер закупівлі:
29487236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-014764-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 22:37 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 22:37 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
22.06.2026 13:51 - 22.06.2026 14:14
Період кваліфікації:
22.06.2026 14:14 - 29.06.2026 15:26
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)