• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 годин назад

234 940.00 UAH з ПДВ
Номер: fa46b11551c6420b8aa8ad6557e8c0ee
Внутрішній номер закупівлі: 29669427
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-011850-a   
Замовник: КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
Контактна особа: Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 234 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 21:47 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 21:47 - 03.08.2026 00:00
Аукціон: 03.08.2026 13:32 - 03.08.2026 13:55
Період кваліфікації: 03.08.2026 13:55 - 03.09.2026 20:18
Період завантаження договору: 09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴234 940.00 Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)