-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (код за ДК 021:2015:79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-007244-a
Завершена
410 670.00
UAH з ПДВ
Номер:
7cba3d7096fb4d96a61cf89363288b93
Внутрішній номер закупівлі:
29465870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-007244-a
Замовник:
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31108609
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр ТРОХИМЧУК +380674287203 tender31108609@gmail.com https://kyivprozoro.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
410 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 14:09 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 14:09 - 20.06.2026 00:00
Аукціон:
22.06.2026 14:19 - 22.06.2026 14:42
Період кваліфікації:
22.06.2026 14:42 - 29.06.2026 14:37
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 670.00 Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою комунальної власності (Код за ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою)