-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК: 2015 –...×-
Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК: 2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень)
- ID: UA-2026-03-25-013328-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28728580
Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК 021: 201...×-
Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК 021: 2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень)
- ID: UA-2025-12-11-018118-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27520085
Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо проведення економічної експертизи- ID: UA-2022-12-28-015424-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16495708
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо проведення економічної експертизи- ID: UA-2022-12-28-015358-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16495643
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо проведення економічної експертизи- ID: UA-2022-12-28-015248-a
- Дата створення : 28.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16495539
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у до...×-
Послуги з проведення економічних досліджень визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоційовані та інші підприємства для цілей складання фінансової звітності
- ID: UA-2022-12-13-018765-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16238908
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення єкономічних досліджень щодо визначення вартості фінансових інвестицій...×-
послуги з проведення єкономічних досліджень щодо визначення вартості фінансових інвестицій у дочірні, асоціативні та інші підприємства
- ID: UA-2020-01-13-000440-a
- Дата створення : 13.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4298780
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення опитування пасажирів- ID: UA-2019-09-30-000507-a
- Дата створення : 30.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3839552
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення опитування пасажирів- ID: UA-2019-08-19-000916-c
- Дата створення : 19.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3696388
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
інформаційні послуги у вигляді інформаційних пакетів- ID: UA-2018-05-05-000471-c
- Дата створення : 05.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1947730
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з оцінювання економічних наслідків програм з визначеними виплатами- ID: UA-2017-12-15-000047-a
- Дата створення : 15.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1464070
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79311410-4 Оцінювання економічних наслідківЗавершена -