-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК: 2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень)
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-013328-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03680, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 5
Завершена
612 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
ed6de25e0f9c4131b248ea9bf891f576
Внутрішній номер закупівлі:
28728580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-013328-a
Замовник:
Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
612 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 16:37 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 16:37 - 02.04.2026 17:00
Аукціон:
03.04.2026 11:42 - 03.04.2026 12:11
Період кваліфікації:
03.04.2026 12:11 - 14.04.2026 13:25
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 480.00 Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів