• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК: 2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень)

Оголошено тендер

734 976.00 UAH
Номер: 21ce1da418c94086bb631793e40f32dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-25-014166-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 734 976.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення досліджень ринку брухту чорних та кольорових металів (Код ДК: 2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень)
Примітки: Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03680, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 5
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
Дата опублікування: 25.03.2026 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума734 976.00 UAH