-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, з кадастр...×-
Розробка проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, з кадастровим номером 1422087700:01:000:0688, площею 6,5129 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області
- ID: UA-2024-05-13-010766-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21543047
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 58,32...×-
Розробка технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 58,3260 га, з кадастровим номером 1422083300:10:000:0368 на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, код ДК 021:2015 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (інженерні дослідження)
- ID: UA-2024-05-03-008900-a
- Дата створення : 03.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21477433
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої з...×-
Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, з кадастровим номером 1422087700:03:000:1051, площею 8,0917 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області
- ID: UA-2024-04-16-013442-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21316748
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, з...×-
Послуги по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, з кадастровим номером 1422087700:01:000:0141, площею 10,5009 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області
- ID: UA-2024-04-10-012460-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21265192
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, з...×-
Послуги по розробці технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, з кадастровим номером 1422087700:01:000:0142, площею 15,4886 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області
- ID: UA-2024-04-10-012447-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21265181
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної...×-
Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-11-07-010043-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19542971
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного...×-
Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного аукціону) права оренди на 10 років земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом, які складаються з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером 1422087700:01:000:0952 проектним цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб, із земель водного фонду, що перебувають в запасі на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, з паспортом водного об’єкта та нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-11-03-008391-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19509668
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіально...×-
Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-10-16-012435-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19299098
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської тери...×-
Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-09-11-013964-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18931888
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для...×-
Підготовка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі
- ID: UA-2021-12-13-004530-b
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13088414
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗБІР ,СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ТА АНАЛІЗ ІСНУЮЧИХ ТОПОГРАФО-ГЕОДЕЗИЧНИХ ТА ПЛАНОВО КАРТОГРАФІЧНИХ МА...×-
ЗБІР ,СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ТА АНАЛІЗ ІСНУЮЧИХ ТОПОГРАФО-ГЕОДЕЗИЧНИХ ТА ПЛАНОВО КАРТОГРАФІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЩО СТОСУЄТЬСЯ ТЕРИТОРІЇ ШАХІВСЬКОЇ ОТГ:ФОРМУВАННЯ АДРЕСНОГО ПЛАНУ(ДОВІДНИКА):ПІДГОТОВКА ПРОЕКТНОГО ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБКУ КОМПЛЕКСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЩОДО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ТА ТЕРИТОРІЇ ШАХІВСЬКОЇ ОТГ ,НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ (ЕСПЕРТНОЇ)ПІДТРИМКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА ОТГ З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ ГЕОГРАФІЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В ДІЯЛЬНОСТІ ОТГ
- ID: UA-2020-07-17-000054-a
- Дата створення : 17.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5619593
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЗЕМЛЕУСТРОЮЩОДО ПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 3,6234...×-
РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЗЕМЛЕУСТРОЮЩОДО ПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 3,6234 ГА (КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0441)НА ТЕРИТОРІЇ ШАХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
- ID: UA-2020-06-01-000947-a
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5133362
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні послуги щодо збору, систематизації та аналізу матеріалів, що стосуються тери...×-
Комплексні послуги щодо збору, систематизації та аналізу матеріалів, що стосуються території Шахівської ОТГ, підготовки проєктного завдання на розробку технічної документації із управління земельними ресурсами территоріальної громади, консультаційна підтримка землевпорядників Шахівської сільської ради з питань використання ГІС
- ID: UA-2019-12-02-000392-a
- Дата створення : 02.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4094054
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з підготовки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації з...×-
Виконання робіт з підготовки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під грунтовими дорогами в межах населених пунктів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області
- ID: UA-2019-05-23-000125-b
- Дата створення : 23.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3397338
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт (надання послуг) топографо-геодезичні,земельно-кадастрові та землевпорядні...×-
Виконання робіт (надання послуг) топографо-геодезичні,земельно-кадастрові та землевпорядні роботи з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Новоторецьке Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області
- ID: UA-2019-01-04-000514-c
- Дата створення : 04.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2829293
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -