-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-010043-a
Завершена
670 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 350.00 UAH
Номер:
1ceb8d570a8944a09da1e2255530a53e
Внутрішній номер закупівлі:
19542971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-07-010043-a
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роменська Аліна 380508551743 romenskayaalina07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
670 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2023 14:21 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2023 14:21 - 15.11.2023 18:00
Аукціон:
16.11.2023 11:13 - 16.11.2023 11:42
Період кваліфікації:
16.11.2023 11:42 - 27.11.2023 11:22
Період завантаження договору:
03.12.2023 00:00 - 13.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴670 000.00 Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)