-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
Оголошено тендер
670 000.00
UAH
Номер:
c483c07202ce4fac9b51c232c6fae6a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-004921-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
670 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з формування бази геопросторових даних Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.11.2023 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
Сума670 000.00 UAH