• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного аукціону) права оренди на 10 років земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом, які складаються з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером 1422087700:01:000:0952 проектним цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб, із земель водного фонду, що перебувають в запасі на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, з паспортом водного об’єкта та нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: d7642bfa79bf4b09a8e6a4ae91914af2
Внутрішній номер закупівлі: 19509668
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-03-008391-a   
Замовник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Роменська Аліна 380508551743 romenskayaalina07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.11.2023 13:43 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2023 13:43 - 14.11.2023 18:00
Період кваліфікації: 14.11.2023 18:01 - 20.11.2023 10:14
Період завантаження договору: 26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного аукціону) права оренди на 10 років земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом, які складаються з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером 1422087700:01:000:0952 проектним цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб, із земель водного фонду, що перебувають в запасі на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, з паспортом водного об’єкта та нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)