-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного аукціону) права оренди на 10 років земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом, які складаються з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером 1422087700:01:000:0952 проектним цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб, із земель водного фонду, що перебувають в запасі на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, з паспортом водного об’єкта та нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
9d340550f30c4352911d3d41b76eddad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-03-004338-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підготовки лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронного аукціону) права оренди на 10 років земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом, які складаються з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером 1422087700:01:000:0952 проектним цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб, із земель водного фонду, що перебувають в запасі на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області за межами населених пунктів, з паспортом водного об’єкта та нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки зі складанням відповідної технічної документації (ДК 021:2015:71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.11.2023 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH