-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт (влаштування пожежної...×-
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт (влаштування пожежної сигналізації) будівель адміністративно-учбового корпусу (літера А-4), спортзалу (літера Б-1) та казарми (літера Г-3) Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Стрілецька, 1, м. Чернігів, Чернігівська область» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2025-07-03-011968-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25791164
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Реконструкція кухні-їдальні (літера В-1)...×-
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Реконструкція кухні-їдальні (літера В-1) Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Стрілецька, 1, м. Чернігів, Чернігівська область» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2025-07-02-010573-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25776047
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Реконструкція (влаштування споруди подвій...×-
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Реконструкція (влаштування споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття) учбового корпусу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою за адресою: вул. Стрілецька, 1, м. Чернігів, Чернігівська область» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2025-07-01-012097-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25764466
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення науково-проєктної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Реставр...×-
Виготовлення науково-проєктної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Реставрація частини приміщень Чернігівської обласної державної адміністрації по вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, для забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення з виділенням черговості будівництва: І черга – облаштування головного входу будівлі пандусом та влаштування засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до першого поверху; ІІ черга – пристосування туалету загального користування на першому поверсі до потреб маломобільних груп населення; ІІІ черга – влаштування ліфта для забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до другого поверху» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2025-05-22-001555-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25376488
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди цивільн...×-
Виготовлення проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту – споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття для потреб ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства» за адресою: вул. Бульварна, 5, м. Сновськ, Чернігівська область» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)
- ID: UA-2024-10-24-009534-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23011609
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Виготовлення науково-проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Протиа...×-
«Виготовлення науково-проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Протиаварійні роботи на пам’ятці архітектури місцевого значення: Губернська земська управа (охоронний договір № 2-Чг) по вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, Чернігівської області» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2024-03-21-006462-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21085601
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди цивільного...×-
Розробка проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту – споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття для потреб Денного центру соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Чернігівського обласного центру соціально – психологічної допомоги за адресою: вул. Елеваторна, 6, м. Чернігів» (ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2023-10-10-014557-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19238368
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Прилуцького району Чернігівської області на територіях Варвинської селищної, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-012826-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13849843
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на територіях Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-006243-c
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13849592
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Березнянської селищної, Городнянської міської, Добрянської селищної, Любецької селищної, Ріпкинської селищної, Тупичівської сільської територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-002560-a
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13849340
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського та Прилуцького районів Чернігівської області на територіях Бахмацької міської, Борзнянської міської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Плисківської сільської, Батуринської міської, Ічнянської міської, Парафіївської селищної територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-002507-a
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13848891
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського району Чернігівської області на територіях Бобровицької міської, Вертіївської сільської, Крутівської сільської, Лосинівської селищної, Макіївської сільської, Мринської сільської, Ніжинської міської, Новобасанської сільської, Носівської міської, Талалаївської сільської територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-012012-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13848463
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної до...×-
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Корюківському районі Чернігівської області на територіях Корюківської міської, Менської міської, Сновської міської, Холминської селищної, Сосницької селищної територіальних громад»)
- ID: UA-2022-01-28-005691-c
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13847852
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної д...×-
«ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Гончарівської селищної, Деснянської селищної, Киїнської сільської, Киселівської сільської, Кіптівської сільської, Козелецької селищної, Куликівської селищної, Михайло-Коцюбинської селищної, Остерської міської, Седнівської селищної, Іванівської сільської, Новобілоуської сільської, Чернігівської міської територіальних громад»)»
- ID: UA-2022-01-28-011205-b
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13847122
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 657 днів назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Розробка проектної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт автомобільної дороги зага...×-
«Розробка проектної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О252112 Довжик – Кархівка - Андріївка на ділянках км 0+000 – км 2+675, км 4+910 – км 6+100, км 8+070 – км 12+680» (ДК 021:2015 - 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»)»
- ID: UA-2021-11-29-003944-b
- Дата створення : 29.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12761195
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -