• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на територіях Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад»)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 1 657 днів назад

49 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
Номер: 2f83b769563f412a98336a68daae9428
Внутрішній номер закупівлі: 13849592
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-006243-c   
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Тищенко Наталія Олександрівна +380462677467 ukb_ead11@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 248.00 UAH
Період уточнення: 28.01.2022 17:16 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2022 17:16 - 13.02.2022 19:00
Аукціон: 14.02.2022 13:30 - 14.02.2022 13:53
Період кваліфікації: 14.02.2022 13:53 - 15.02.2022 15:19
Період завантаження договору: 15.02.2022 15:19 - 07.03.2022 15:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на територіях Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад»
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.03.2022
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна

Оскарження: 15.02.2022 15:19 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 49 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 15:19
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ "ІНТЕРКОМ"
Початкова пропозиція 49 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 3073f2222b254e2396efd1de52a7e378
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-28-006243-c-a1
Постачальник: ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна
Сума договору: 49 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 49 350.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації