• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на територіях Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад»)

Оголошено тендер

49 500.00 UAH
Номер: cbfda833e96c42b6b2da259b7035731f
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-28-016335-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області на територіях Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад»)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.01.2022 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH