-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського та Прилуцького районів Чернігівської області на територіях Бахмацької міської, Борзнянської міської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Плисківської сільської, Батуринської міської, Ічнянської міської, Парафіївської селищної територіальних громад»)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-002507-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
49 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
Номер:
7a842b052ba24a26ac92b84ee135fed5
Внутрішній номер закупівлі:
13848891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-002507-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тищенко Наталія Олександрівна +380462677467 ukb_ead11@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
248.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 16:42 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 16:42 - 13.02.2022 19:00
Аукціон:
14.02.2022 12:51 - 14.02.2022 13:14
Період кваліфікації:
14.02.2022 13:14 - 15.02.2022 15:07
Період завантаження договору:
15.02.2022 15:07 - 07.03.2022 15:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює розрахунки з Підрядником за умови отримання готової кошторисної документації разом з експертним звітом та підписання Сторонами акту приймання-передачі наданих послуг протягом 30 календарних днів з моменту підписання акту приймання-передачі наданих послуг. При цьому Сторони домовилися про те, що строк (термін) оплати Замовником наданих Підрядником послуг визначається відкладальною обставиною, а саме – після надходження коштів з бюджету на рахунок Замовника за надані послуги, які є предметом даного Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського та Прилуцького районів Чернігівської області на територіях Бахмацької міської, Борзнянської міської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Плисківської сільської, Батуринської міської, Ічнянської міської, Парафіївської селищної територіальних громад»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.03.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна
Оскарження: 15.02.2022 15:07 - 26.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574306624
-
Контактна особа:
Гордієнко Людмила Миколаївна +380672502835 ludmila595@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Радченка Вячеслава, будинок 14, квартира 9
Оскарження: 15.02.2022 15:07 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
49 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 15:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ "ІНТЕРКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35884361
-
Контактна особа:
Яременко Юрійович Євген +380506305363 Intercom-com@ukr.net
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Деснянський район ПРОСПЕКТ МИРУ буд. 68
Початкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a8fb3d62db442268add2a6771f830fe
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-002507-a-b1
Постачальник:
ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574306624
-
Контактна особа:
Гордієнко Людмила Миколаївна +380672502835 ludmila595@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Радченка Вячеслава, будинок 14, квартира 9
Сума договору:
49 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
49 350.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації