• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського та Прилуцького районів Чернігівської області на територіях Бахмацької міської, Борзнянської міської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Плисківської сільської, Батуринської міської, Ічнянської міської, Парафіївської селищної територіальних громад»)

Оголошено тендер

49 500.00 UAH
Номер: cc610055d32740a4ab77389b8a2712d9
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-28-015674-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського та Прилуцького районів Чернігівської області на територіях Бахмацької міської, Борзнянської міської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Плисківської сільської, Батуринської міської, Ічнянської міської, Парафіївської селищної територіальних громад»)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.01.2022 16:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH