-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Прилуцького району Чернігівської області на територіях Варвинської селищної, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад»)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-012826-b
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 657 днів назад
49 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 248.00 UAH
Номер:
a9d56292a0174c1bb14f124e6285c77b
Внутрішній номер закупівлі:
13849843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-012826-b
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тищенко Наталія Олександрівна +380462677467 ukb_ead11@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
248.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 17:34 - 03.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 17:34 - 13.02.2022 19:00
Аукціон:
14.02.2022 12:43 - 14.02.2022 13:06
Період кваліфікації:
14.02.2022 13:06 - 15.02.2022 15:24
Період завантаження договору:
15.02.2022 15:24 - 07.03.2022 15:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює розрахунки з Підрядником за умови отримання готової кошторисної документації разом з експертним звітом та підписання Сторонами акту приймання-передачі наданих послуг протягом 30 календарних днів з моменту підписання акту приймання-передачі наданих послуг. При цьому Сторони домовилися про те, що строк (термін) оплати Замовником наданих Підрядником послуг визначається відкладальною обставиною, а саме – після надходження коштів з бюджету на рахунок Замовника за надані послуги, які є предметом даного Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Прилуцького району Чернігівської області на територіях Варвинської селищної, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.03.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна
Оскарження: 15.02.2022 15:24 - 26.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574306624
-
Контактна особа:
Гордієнко Людмила Миколаївна +380672502835 ludmila595@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Радченка Вячеслава, будинок 14, квартира 9
Оскарження: 15.02.2022 15:24 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
49 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 15:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ "ІНТЕРКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35884361
-
Контактна особа:
Яременко Юрійович Євген +380506305363 Intercom-com@ukr.net
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Деснянський район ПРОСПЕКТ МИРУ буд. 68
Початкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
de2ff787883245d0853bf673f1281a3c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-012826-b-b1
Постачальник:
ФОП Гордієнко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574306624
-
Контактна особа:
Гордієнко Людмила Миколаївна +380672502835 ludmila595@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Радченка Вячеслава, будинок 14, квартира 9
Сума договору:
49 350.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
49 350.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації