• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Прилуцького району Чернігівської області на територіях Варвинської селищної, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад»)

Оголошено тендер

49 500.00 UAH
Номер: 85705ca4620e4351a8919061bf9fe70f
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-28-002583-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Прилуцького району Чернігівської області на територіях Варвинської селищної, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад»)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.01.2022 17:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH