-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-08-31-011318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244588
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-08-30-000779-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233163
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткова угода №3 до Договору № 2-П від 07 січня 2026 року по закупівлі: Послуга з органі...×-
Додаткова угода №3 до Договору № 2-П від 07 січня 2026 року по закупівлі: Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-07-007963-a)
- ID: UA-2026-04-24-005477-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29020531
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-04-23-006864-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29006274
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-04-10-010449-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28893998
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення спортивних команд Відділу освіти для участі в змаганнях різного рівн...×-
Послуги з перевезення спортивних команд Відділу освіти для участі в змаганнях різного рівня
- ID: UA-2026-01-28-018907-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28102784
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-01-07-007963-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27855740
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-12-28-000649-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791460
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-12-11-012266-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27514238
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотному напрямку за кодом ДК 021:2015:60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-11-19-004148-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27177791
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-10-16-016703-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26788340
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-01-23-019385-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24160851
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення спортивних команд Відділу освіти для участі в змаганнях різного рівн...×-
Послуги з перевезення спортивних команд Відділу освіти для участі в змаганнях різного рівня
- ID: UA-2025-01-21-015302-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24114758
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2025-01-14-016413-a
- Дата створення : 14.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24022039
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автотранспортні послуги по перевезенню учнів за маршрутом: Київська обл., смт.Бородянка -...×-
Автотранспортні послуги по перевезенню учнів за маршрутом: Київська обл., смт.Бородянка - Київська обл., с.Хотів - Київська обл. смт Бородянка
- ID: UA-2024-10-02-005045-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22764729
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -