• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)

483 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
02
год
10
хв
36
сек
Гарантія - 14 500.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8eada0609e934dd6bb74a6961231e46a
Внутрішній номер закупівлі: 30233163
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000779-a   
Замовник: Відділ освіти Бородянської селищної ради
Контактна особа: Бадічко Юлія Василівна +380457751241 osvitabsr@ukr.net http://otg.osvitabor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 483 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 22:27 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 22:27 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 22:27 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴483 333.33 Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів