• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів

Торги не відбулися

260 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 2affc9941e7240c8979b016353873a7d
Внутрішній номер закупівлі: 28893998
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-010449-a   
Замовник: Відділ освіти Бородянської селищної ради
Контактна особа: Бадічко Юлія Василівна +380457751241 osvitabsr@ukr.net http://otg.osvitabor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 260 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 22:19 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 22:19 - 18.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 11:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 100.00 Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів