• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів

Завершена

260 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 6167fdebae094d1ba5a5954d32da2508
Внутрішній номер закупівлі: 29006274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-23-006864-a   
Замовник: Відділ освіти Бородянської селищної ради
Контактна особа: Бадічко Юлія Василівна +380457751241 osvitabsr@ukr.net http://otg.osvitabor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 260 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 1 послуга
Період постачання 20.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 08623, Україна, Київська область, с-ще Бородянка, вулиця Центральна, буд.226 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОВ-ТРАНС»
Ціна пропозиції 260 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2026 12:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9db78ba9bf194a51a316972bd931b2bc
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-23-006864-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОВ-ТРАНС»
Номер договору: 65-П
Сума договору: 260 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 216 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів: 260 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 20.04.2026 00:00
Статус:
Розірваний
Договір з обгрунтуванням
Довідка з ЄДР
Додаткова угода про розірвання договору та припинення зобов...
p7s
sign.p7s