-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненсь...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-03-010549-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978995
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування для дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб, дітей , як...×-
Послуги з організації харчування для дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб, дітей , які мають статус дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів
- ID: UA-2026-05-11-011951-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29184170
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гар...×-
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів , що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради
- ID: UA-2026-05-11-011657-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29183876
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг харчування (кейтерингові послуги) для дітей з числа внутрішньо-переміщених...×-
Надання послуг харчування (кейтерингові послуги) для дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб , дітей які мають статус дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів
- ID: UA-2026-04-15-010109-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28925094
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гаря...×-
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (ДК 021:2015 – 55520000-1 «Кейтерингові послуги»)
- ID: UA-2026-04-10-003379-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28886956
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів , Послуги з організації гар...×-
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів , Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів , що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району рівненської області
- ID: UA-2026-02-18-005891-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28344537
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гар...×-
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-01-03-000445-a
- Дата створення : 03.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27831721
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -