-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів , що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-011657-a
Завершена
337 574.40
UAH без ПДВ
Номер:
2e24f66cad394eb28f6ba039ee1e30d7
Внутрішній номер закупівлі:
29183876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-011657-a
Замовник:
РЕМЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32940192
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободенюк Наталія 380960447021 slobodenuk_n@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
337 574.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів , що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради
Кількість
3936 послуга
Період постачання
24.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Ярослав Сергійович 380504249424
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Ціна пропозиції
337 574.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2026 16:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ba9b8df21114988b88133e8009cd2a9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-11-011657-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 12 офіс 42
Номер договору:
6
Сума договору:
337 574.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів , що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради: 85.76580 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний