• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Торги не відбулися

423 630.00 UAH з ПДВ
Номер: 74e6580a2478496f910dd64e5a9fcc27
Внутрішній номер закупівлі: 27831721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-03-000445-a   
Замовник: РЕМЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Слободенюк Наталія 380960447021 slobodenuk_n@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 423 630.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.01.2026 15:58 - 09.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2026 15:58 - 12.01.2026 00:00
Аукціон: з 12.01.2026 13:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴423 630.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області