-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-01-03-000445-a
Торги не відбулися
423 630.00
UAH з ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 593032315c954459b2b2ae50d54c387e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: fe8219370ba84eb6a7f23a7129fee8c3
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: d8ec366a24f44607b911cdf0b2ee3950
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a476d346eb2444e6a9872f8f6fa59c65
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: d4d431b4ccce4a368fd14284bf7df5fb
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 5968bd559b6f42009b0391fd79827790
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 22f57570557f42a28b22682c6a24fb38
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: b9fb7332277f4fba8307ee6dedacedd6
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: a1afada7de3745809e8bba9d1f0bd214
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 726fea80891146c99b1b312998df8f6a
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 642b5bf4906c4c16a21f926bd806203e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: cc2e1f25f1c04d78ade4a1ef0902d2f5
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 05409c0864a143838edbbd65dd314c2d
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: dc1802ab3b884a2495c1225600b747a2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 571886ae54b745bf91514ce7220808a5
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 4a5e3936f3bc4f5fb3121c84c1d75636
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 30f14319d8b2458e9a448f8cd5e53803
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 2ab4fb28c41d467b86054752ae7e66c8
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 34535b56fd9741afadd5785e4b5fc697
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 4089913739d14500ba4582cf86cc57d0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 3673aef510d7403d96868250e3066e4a
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 896aec47fb2244359bc0c889dddef482
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 014c046d77bb4d5a9e3075cf12ff093e
Критерій стосується лоту Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10- 11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей
Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
1 - Під час надання послуг та приготування їжі учасник має врахувати та суворо дотримуватися графіку харчування дітей, визначеного керівником закладу. Під час надання послуг та приготування їжі учасник повинен забезпечити необхідну кількість штатного персоналу для приготування їжі, миття посуду, прибирання харчоблоку, видачі готових страв, повного сервірування столів та прибирання столів. Персонал, який планується залучати безпосередньо до приготування їжі під час надання послуг, повинен мати медичні книжки з результатами проходження періодичних профілактичних медичних оглядів.
ID: 9e6f4c44f4f348fda261164d7f3008ae
Очікуване значення :
Так
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: 8200da67406f4dfba719363b49945bad
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 682fd6652f2a4c1eb1652ed1d92fd4ca
Очікуване значення :
Так
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: f7bdab1591614fcb8ea1301e524e5f8d
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 4deecda3282146bb8a1ed90bece41f47
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: faedce1cb2924125811f69152300573b
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 675e3d01003a48a5ba6fe18a78bcc140
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: bf0c300741614f8d82ec080c6d588aeb
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 5831a9deb8774bac80889bfd0ba3ace0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Мова тендерної пропозиції
ID: d3d2dea8423d446fab9fd39c140d4cb0
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 82b59bafd75642edae79cf9f85060f64
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.01.2026 15:58
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: f7e0ddfc1dcb436f815005581cb1714c
Очікуване значення :
90