-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-010549-a
Торги не відбулися
236 507.70
UAH без ПДВ
Номер:
2ed150ba4b154af7aae2887080ba217a
Внутрішній номер закупівлі:
29978995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-010549-a
Замовник:
РЕМЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32940192
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободенюк Наталія 380960447021 slobodenuk_n@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
236 507.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 17:14 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 17:14 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 507.70 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів , 5-11 класів Ремчицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області